سایت گیم هکس با رتبه بالا و درآمد مناسب بصورت کامل به فروش میرسد جهت دریافت قیمت و خرید می توانید از طریق تلگرام @mmdi_saa یا با کلیک کردن بر روی ارتباط در تماس باشید !
 • 3785
 • یک دیدگاه
 • 12 شهریور 1398
بازی League Of Legends

بازی League Of Legends به کلمه اختصاری Lol یکی از اعتیاد آورترین بازی های دنیاست که حتی در خارج طی گفته هایی برای آن مراکز ترک اعتیاد ایجاد کرده اند !

لیگ افسانه ها(Legends of league) یک بازی چند نفره آنلاین است که توسط شرکت riot games برای ویندوز و مک توسعه و انتشار داده شده است. این بازی به صورت نیمه رایگان ارائه شده و توسط تیم microtranactions پشتیبانی می شود و از بازی هایی همچون Warcraft III: The Frozen Throne mod  و  Defense of the Ancientsالهام گرفته شده است.

در لیگ افسانه ها بازی League Of Legends بازیکنان نقش احضارکننده ای نامرئی را به عهده دارند که قهرمانی را با توانایی های منحصر به فرد در مبارزه با دیگر تیم هایی که توسط اشخاص یا کامپیوتر کنترل می شوند؛ هدایت می کند. هدف بازی معمولا از بین بردن ساختار اصلی و اتحاد میان تیم هاست، ساختاری که nexus نامیده می شود و در مرکزی محافظت شده توسط سازه های دفاعی قرار گرفته است. هرچند حالت های دیگری هم برای بازی وجود دارد. هر بازی لیگ افسانه ها جدا از هم است؛ بازی با تمام قهرمانان آغاز می شود. با اینکه در طول بازی آن ها در حال ضعیف تر شدن هستند ولی با جمع کردن آیتم های مختلف و همچنین کسب تجربه قدرت شما افزایش پیدا می کند. قهرمانان و فضای بازی آیتم های مختلقی از جمله تخیلات، توهمات و ترسی جذاب را با هم تلفیق می کنند گیم هکس این بازی را بسیار پیشنهاد میکند از جذابیت بالا.

بازی لیگ افسانه ها در سال ۲۰۰۹ دقیقا بعد از انتشار بسیار مورد استقبال قرار گرفت و از آن زمان به بعد توسط علاقمندان فعال و گسترده خود، محبوبیتش را به خوبی میان عموم مردم گسترش داده است. در ژوئیه ۲۰۱۲ لیگ افسانه ها در شمال آمریکا و اروپا بیشترین زمان بازی کردن را در میان بازی های کامپیوتری و بر حسب ساعت از آن خود کرد. در ژانویه ۲۰۱۴ بیش از ۶۷ میلیون نفر در ماه، ۲۷ میلیون در روز و بیش از ۷٫۵ میلیون نفر در زمان بیشترین ترافیک و به طور همزمان لیگ افسانه ها بازی کردند. این بازی بیشترین بازتاب را در جوامع رسانه ای روی پلتفرم های مختلف مانند YouTube  و  Twitch.tv  نسبت به دیگر بازی ها داشته است و به طور مرتب رتبه اول را برای بیشترین ساعت تماشا به دست آورده است. در سپتامبر ۲۰۱۶ شرکت تولید کننده تخمین زد در هر ماه بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر فعال در بازی وجود دارد. محبوبیت بازی آن را به سمت دیگر استفاده های تجاری مانند اسباب بازی ها، لوازم جانبی، پوشاک و همچنین تبدیل شدن به دیگر رسانه ها مانند فیلم های موسیقی، سریال های اینترنتی، مستندات و کتاب هدایت کرده است.

لیگ افسانه ها دارای صحنه ی رقابتی فعال و گسترده ای است. در شمال آمریکا و اروپا، riot games سری مسابقات قهرمانی لیگ را برنامه ریزی کرده است که به ترتیب در لس آنجلس و برلین برگزار شد. این سری مسابقات شامل ۱۰ تیم حرفه ای در هر قاره می شود. مسابقات مشابهی نیز در مناطق مختلفی همچون چین، کره جنوبی، تایوان و جنوب شرق آسیا وجود دارد. این مسابقات منطقه ای همزمان با پایان مسابقات جهانی به پایان رسید. سری مسابقات جهانی در سال ۲۰۱۷ بیش از ۶۰ میلیون تماشاگر منحصر به فرد و مجموع جوایزی به ارزش ۴ میلیون دلار داشت. بازی های نهایی نیم فصل ۲۰۱۸ با داشتن بیش از ۱۲۷ میلیون تماشاگر منحصر به فرد به پر بیننده ترین مسابقه اینترنتی در تاریخ تبدیل شد.

شرکت سازنده

رایت گیمز (به انگلیسی: Riot Games) یک توسعه‌دهنده بازی، ناشر بازی ویدئویی و برگزارکننده مسابقات ورزش الکترونیکی است که در سال ۲۰۰۶ تأسیس شد. دفتر اصلی آنها در لس آنجلس است و دفاتر دیگری در شهرهای برلین، برایتون،دوبلین، هنگ کنگ، استانبول، مکزیکو سیتی، مسکو، ایالت نیویورک، سنت لوئیس، سانتیاگو، سائو پائولو، سئول، شانگهای، سنگاپور، سیدنی، تایپه و توکیو دارند.

این شرکت بیشتر برای انتشار بازی لیگ افسانه‌ها شهرت دارد و این بازی را در تاریخ ۲۷ اکتبر ۲۰۰۹ در اروپا و آمریکای شمالی عرضه کرد. درآمد این شرکت در سال ۲۰۱۷ بالغ بر ۲ میلیارد دلار بود.

 

تصاویری از بازی

بازی League Of Legends

بازی Lol

 

آموزش بازی

برای دانلود بازی LOL میتوانید به سایت اصلی بازی مراجعه کنید !

لیگ افسانه ها بازی League Of Legends یا همان بازی Lol یک بازی آنلاین چند نفره و سه بعدی است. در حال حاضر بازی شامل سه حالت می شود: محبوب ترین حالت، حالتی است که دو تیم با پنج قهرمان با سه خط در جنگلی گسترده مبارزه می کنند(Summoner’s Rift). حالتی دوم حالتی است که تیم ها با سه قهرمان و با دو خط مبارزه می کنند(The Twisted Treeline). و حالت سوم حالتی است که با الهام از بازی محبوب All Random All Mid، The Abundance ایجاد شده و دارای دو تیم با پنج قهرمان است که با یک خط واحد مبارزه می کنند(Howling Abyss).

حالت دیگری از بازی Lol به نام The Crystal Scar هم در حال حاضر حذف شده است. بازیکنان با هم رقابت می کنند و مسابقه به طور میانگین بین ۲۰ تا ۶۰ دقیقه طول می کشد. در تمامی حالات بازی، بازیکنان با همکاری با هم برای رسیدن به پیروزی نهایی تلاش می کنند. معمولا پیروزی با عبور از سد دفاعی رقیب که قلعه یا برج نامیده می شوند و خراب کردن ساختمان اصلی که nexus گفته می شود به دست می آید.

در تمامی حالت های بازی Lol، بازیکنان کاراکترهایی را کنترل می کنند که قهرمان نامیده می شوند؛ دارای توانایی های منحصر به فردی هستند که برای هر بازی انتخاب یا اختصاص داده شده اند. بازیکنان هر بازی را با سطحی پایین آغاز می کنند و با کسب تجربه در طول مسابقه به بالاترین سطح ممکن یعنی ۱۸ دست پیدا می کنند. ارتقا پیدا کردن قهرمانان در بازی به بازیکنان اجازه می دهد که توانایی هایی خاصی از قهرمانان را فعال می کند و به روش های منحصر به فرد مختلفی هر کاراکتر را تقویت کنند. اگر یکی از قهرمانان تمامی انرژی خود را از دست بدهد، آن کاراکتر حذف می شود ولی بعد از گذشتن زمانی مشخص به طور اتوماتیک در پایگاه خود احیا می شود. همچنین بازیکنان بازی را با مقدار اندکی طلا آغاز می کنند که البته به روش های مختلفی می توانند طلای خود را افزایش دهند: مثلا با کشتن کاراکترهای غیرمجاز که هیولا یا جانور گفته می شوند؛ با کشتن یا کمک به کشتن دشمنان؛ با تخریب ساختار های دفاعی دشمنان؛ مقاوت مداوم برای مدتی مشخص؛ و با تبادل آیتم های منحصر به فرد یا توانایی های قهرمانان. این طلا در طول بازی برای خرید آیتم های متفاوتی استفاده شود که به طرق مختلف باعث ارتقا توانایی های قهرمان و سطح بازی می شود. تجربه  قهرمانان، طلای بدست آمده و آیتم های خریداری شده مربوط به همان مسابقه می شود و به مسابقه بعدی انتقال داده نمی شود. پس تمامی بازکنان بازی را با سطح نسبتا برابری نسبت به یکدیگر آغاز می کنند.

همچنین در طول بازی بازیکنان جوایزی را دریافت می کنند که این جوایز به حساب کاربری آن ها اعمال می شود. حساب کاربری بازکنان از سطح یک آغاز می شود و ارتقا آن در طول بازی انجام می شود. سطح بازیکن از سطح کاراکتر ها جداست. برای مثال هر دو بازکنی که سطح حساب کاربری آن ها ۳۰ و ۵ است؛ مسابقه ی جدید را با کاراکتری در سطح ۱ آغاز می کنند. از سال ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۷ بالاترین سطح حساب کاربری بازیکنان ۳۰ بوده است و در حینی که بازکنان پیشرفت کرده اند آنها محتوا و توانایی های اضافی بازی و قهرمانان را فعال کرده اند. در نوامبر ۲۰۱۷ این سیستم بازنگری شد. در این بازنگری محدودیت سطح ۳۰ و سیستم ارتقا بازیکنان بر حسب سطح حساب کاربری آن ها حذف شد. انجام مسابقات و بالا رفتن سطح بازیکنان وضعیت اسانس آبی را به همراه دارد(در سال های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۷ نقاط موثر گفته میشد). از اسانس آبی برای فعال کردن ویژگی های بازی، به عنوان ارز رایج در ازای پول واقعی استفاده می شود.

حساب های کاربری در بازی Lol بر اساس سیستم ELO و با تنظیمات اختصاصی رتبه بندی می شوند. از این رتبه بندی به صورت خودکار برای هم مسابقه کردن افرادی که سطح نزدیکی به همدیگر دارند استفاده می شود.

مشخصات

معرفی بازی ها » نقد و بررسی

ديدگاه های ارسال شده

 • ناشناساردیبهشت 12ام, 1399

  لینک دانلود رو بده برای ۳۲ بیتی

نرم افزارهای کاربردی
 • گوگل کروم
 • نرم افزار مدیریت دانلود
 • نرم افزار winrar
 • نرم افزار سمپ
 • سمپ فانس
 • گلو CLEO
تلگرام گیم هکس join us
عضویت در خبرنامه
اولین نفر باشید که دریافت می کنید
آخرین نظرات
تبلیغات بک لینک